טיפול פסיכולוגי אונליין - טיפול פסיכולוגי מרחוק

 

טיפול נפשי אונליין - בטלפון או בשיחות וידאו 

 

באופן פרדוקסלי, לעיתים קרבות דווקא במצבים בהם לא קיימת אפשרות להגיע לפגישה טיפולית פנים אל פנים, הצורך בטיפול מוחשי במיוחד.  

 

הרצון לדבר, להכיר את העולם הפנימי, רצונות ותשוקות, להתמודד עם חרדה, דיכאון, מערכות יחסים קשות, אובדנים ובחירות חיים – כל אלה בוערים ואמיתיים מאוד בזמן שהות במדינה אחרת, ובזמנים של התמודדות עם מחלה ומצבים רפואיים אחרים. 

 

ההרגשה עשויה להיות של בדידות, ניכור, געגוע למוכר, אי וודאות ומחנק בתוך הבית, כשלאלו מצטרפים, קשיים כלכליים, זוגיים, משפחתיים ורפואיים. ועדיין, אצל חלק מהאנשים הנטייה תהיה לנשוך שפתיים ולהמשיך; להימנע מדיבור וטיפול. בעיני מאוד לא כדאי לוותר על דיבור ועל לטפל בעצמך.

 

הנוכחות בפגישה היא בוודאי חלק ממה שהופך אותה למחייבת, נוגעת ואפקטיבית. אך גם מפגשים טלפוניים, ומפגשי וידאו, מצליחים מניסיוני להיות מחייבים מאוד ובעיקר לגעת ולייצר שינוי. בסופו של דבר, המוכנות והאומץ לחולל שינוי, מצליחים לפגוש את ההקשבה והליווי, גם דרך המסך. 

 

ולכן, הטיפול הפסיכולוגי אונליין, בטלפון או בשיחות וידאו, אולי אינו אידיאלי, אך מאפשר להיעזר בטיפול פסיכולוגי אינטימי, משמעותי ויעיל גם בזמנים מורכבים ובהעדר אפשרות למפגש.

 

 

  

 

לפניות לטיפול פסיכולוגי אונליין: 052-3166671 – ד"ר אלון יפה פסיכולוג קליני - תל אביב

052-3166671

ד

צרו קשר

שלח

מייל:

טלפון:

תוכן ההודעה:

שדה חובה

שם:

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

לפניות לטיפול פסיכולוגי, הדרכה והתייעצות: 052-3166671 - אלון יפה פסיכולוג קליני ברמת אביב